• O projektu Aerohouse, místo kde nápady létají.

  Vzhledem k názvu domu zde opravdu nápady poletují, vznášejí se, letí tryskem a je jich čím dál tím více.

  Tento výjimečný prostorný dům v Šaldově 12, Praha 8 je dokonalým příkladem, jak se dá perfektní funkcionalistická stavba, která byla postavena v roce 1934 zasadit do 21. století. Citlivou přístavbou, která respektuje minulost, ale jak vnějším tak vnitřním pojetím se dívá do budoucnosti. Původní dům v dřívější Poděbradově, nyní Šaldově ulici sloužil jako sklad a prodejna a proto bylo vnitřní uspořádání tak geniálně variabilní, že po celkové rekonstrukci objektu očekávejte prostor plný nápadů a inspirace.

  ---

  Hledáte-li pro vaši společnost dům značka: genius loci potom jste zde na správné adrese. Tím tato stavba oplývá vrchovatou měrou. Aerohouse je dokonalým příkladem, kdy to co je prověřené časem, bude sloužit napořád v ještě lepší formě než v minulosti.

  Na průčelí domu by mohlo být napsáno: firmy, jejichž smyslem existence je kreativita jsou zde více než vítány. Aerohouse je domem, který podporuje kohokoli, kdo hledá nová řešení, má nápady, nespokojí se s dosaženým, ale snaží se najít ve svém stylu myšlení něco co tu ještě nebylo. Noví nájemci zde mají prostoru tolik, kolik budou potřebovat na to, aby dokázali celému světu, že být kreativní je jediná cesta jak se dostat na vrchol. Vyšlapané cesty dnes již nejsou v módě. Přednost mají neotřelá řešení.

  Prosím, vstupte dovnitř.